Obchodní podmínky

Obchodní podmínky společnosti V SPORT HK s.r.o. se sídlem Nový Přím 3, 503 15 Dolní Přím, IČO:27497895,  zapsané v OR vedeném KS v Hradci Králové,oddíl C, vložka 22522

Tyto obchodní podmínky jsou součástí kupních smluv uzavřených na základě objednávky odběratele vůči  firmě   V SPORT HK s.r.o. jako prodávajícího.
Kupující uznává tyto obchodní podmínky okamžikem udělení zakázky.Odchylné podmínky objednávajícího jsou pro nás nezávazné i tehdy ,když  jim výslovně neodporujeme.

Ceny

Ceny jsou včetně DPH v nyní platné výši 21%. Kupní vztah je platný poté, co akceptujeme Vaši objednávku. Kupující obdrží od prodávajícího potvrzení objednávky s informacemi týkající se jeho zakázky.
Ceny jsou platné k okamžiku objednání.
V případě, že kupující odstoupí již od podepsané a potvrzené kupní smlouvy anebo stornuje závazně vystavenou objednávku bez toho, aby to prodávající prokazelně zavinil, vyhrazuje si prodávající tyto podmínky:

  • Zrušení musí být písemnou formou.
  • Pokud nebyl nakoupen materiál na zakázku,nebo nebyla započata výroba bude storno akceptováno. V Opačném případě bude účtován storno poplatek.

Dodací podmínky

Zboží, které máme skladem vyexpedujeme do 3pracovních dnů, ostatní 2-4týdny.
Termín bude vždy uveden v potvrzené objednávce.

Reklamace,vrácení zboží

Vrátit zboží je možné do 14dnů od převzetí zásilky a to po předchozí dohodě s prodávajícím. Zboží nesmí být použité a musí být vráceno se všemi příslušnými doklady včetně písemného vyjadření důvodu vrácení.
Speciální výrobky a výrobky vyrobené na zakázku nebo upravené na žádost kupujícího jsou z výměny vyloučeny, pokud nebudou zatíženy vadami.

Záruční lhůty

Prodávající poskytuje na kvalitu prodávaného zboží záruku 2 roky ode dne převzetí zboží.
Záruka zaniká v následujících případech:neodbornou instalací, obsluhou, zacházením

  • používáním zboží v podmínkách, které nejsou k tomu určeny
  • používáním zboží k jiným účelům než je určeno
  • vady vzniklé opotřebením a nedostatečnou údržbou
  • zboží bylo poškozené živelnou pohromou

Doprava

Doprava zboží je buď Českou poštou nebo přepravní službou TOP TRANS - při převzetí zboží je nutné zkontrolovat zda není zboží poškozené přepravou. V případě poškození je nutné sepsat s řidičem přepravce protokol o zjištěném poškození dodaného zboží minimálně na přepravní list.Cena za dopravu přepravní službou
se odvíjí dle platných tarifů přepravní společnosti.

Platební podmínky

Platby lze uskutečnit: v hotovosti, na dobírku nebo převodním příkazem /při částce nad 50 000,-Kč vč.DPH zálohová faktura, ve výši 60% není-li dohodnuto jinak.

Dotazy a podrobnosti

Informace o uvedených výrobcích a službách vám rádi sdělíme na našich telefonních číslech.
Výrobky uvedené v tomto ceníku jsou určeny pro použití v tělocvičnách, sportovištích apod. Výrobky slouží pro předškolní školní a rekreační účely, pro rozvíjení fyzické kondice - vždy pod dohledem. Výrobky nejsou určeny pro vrcholový sport (pokud není uvedeno jinak). Maximální bezpečné zatížení výrobků je 95 kg.
Vlastnické právo na zboží přechází na kupujícího až po úplném uhrazení faktury kupujícím.

Informace pro spotřebitele o možnosti mimosoudního řešení

O sporu rozhoduje ČOI / respekt.odd.mimosoudního řešení sporu v ČOI/ 
Na ČOI se může obrátit ,ale až poté, co kontaktuje prodejce a spor se nepodaří vyřešit.
Spotřebitel může ČOI kontaktovat nejlépe elektronicky přes formulář na jejich internet.stránkách www.coi.cz.
 

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).